Fenno summutid

Fenno summutid, mis ja miks?

MIKS VALIDA FENNO SUMMUTISÜSTEEMID

Fennosteel tootearendus, valmistamine ja müük on täielikult vastav ISO 9001 sertifikaadile. Auditeerimise on teostanud autotööstuse juhtiv kvaliteedi kontrolli instituut TÜV Deutschland.Fennosteeli tegevus vastab keskkonnakaitse sertifikaadi 14001 nõuetele ning tooted koosnevad korduvkasutatavatest materjalidest. Kõik summutid ja väljalasketorud valmistatakse vastavalt EL-i direktiividele ning on võrdväärsed originaaltoodetega, mis puudutab müra- ning tagasilöögitaset. Vastavalt EL-i normatiividele peavad EL-i territooriumil müüdavad summutitel olema e-heakskiit, mis on ära tuntav “e” sümboli järgi tootel. Soomes valmistatud e-heakskiidetud summutid kannavad tähistust “e-17″.Fenno tehasele kuuluv testimisliin ja katselabor kiirendavad EL-i poolt nõutavat heakskiitmise protsessi.

Pidev uurimistöö ja tootearendus tagavad toodete kaasaegsuse ja konkurentsivõime.FennoSteel summutisüsteemide konstruktsioon on vastupidav ning neid saab hõlpsalt ja kiiresti paigaldada. Kasutatav materjal – Al-Zn teras on äärmiselt korrosioonikindel ning seetõttu sobiv Põhjamaade karmi kliimasse. Summutite siseosad sisaldavad samuti Al-Zn terast mis lisab tunduvalt summuti vastupidavust. Absorbeeriv materjal sisaldab looduslikku, pikakiulist saksa päritolu basaldist valmistatud mineraalvilla. Summutisüsteemide painduvad osad on algupärastega sarnase vastupidavusega ning need on varustatud nii sisemise kui välimise roostevabast terasest traatsukaga. FennoSteeli on oma väljalasketorude valmistamise liin ning seega on kogu tootmisprotsess toodud ühe katuse alla. Samuti on saadaval etikettide EAN-koodid ning mitmesugused viitenumbrid. FennoSteel täiendatud tootekataloog antakse välja igal teisel aastal. Kataloog on saadaval ka CD-l. Fennosteel väljalasketorudel ja summutitel on garantii kaks aastat.

FENNO SUMMUTID – KINDLALT PARIMAD KVALITEEDILT NING HINNATASEMELT NB! Testi tulemused on suunatud Soome tarbijale.

Autoriteetne Soome tehnikajajkiri Tekniikan Maailma avaldas erinevate tootjate poolt valmistatud summutisüsteemide võrdlustesti tulemused, milles Fenno oli ülekaalukalt parim.TM poolt paigaldati võrdlustesti teostamiseks 1993 a. Toyota´le Soome Toyota autode maaletoojalt ostetud katalüsaatorijärgset nn “originaalsummutit” koos tihenditega, mida võrreldi Walker, Bosal, Redi ja Fenno analoogidega.TM testides mõõdeti mürasummutustaset ja vasturõhku ning hinnati nende kaubanduslikku välimust. Testi aluseks oli Euroopa Liidu poolt summutisüsteemidele kehtestatud normidest kinnipidamine ning tootjatel pidi olema seda tutvustav “e”-markeering.

Fenno summutite veebikataloog Web-catalog (ingl.k.)

Võta meiega ühendust